Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

YÜCE GROUP 1997 yılında Mersin’de  kurulmuş bilgisayar firmasıdır.

YÜCE GROUP kurulduğu günden bugüne, bilgi teknolojileri alanında  güçlü bir firma olarak, kamu ve özel sektöre donanım, sunucu çözümleri, veri depolama çözümleri, ağ ürünleri ve donanımlarının tedariği ve bunlara ait işletim ve yönetim sistemi yazılımları ve bilgi güvenliği (antivirüs, firewall) yazılım ihtiyaçlarının sağlanması ile teknik destek ve kurulum hizmetlerini vermektedir.

YÜCE GROUP müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sektörün lider markalarının iş ortağı olarak; sistem-sunucu odaları tesis edilmesi, ağ alt yapısı kurulumu ve her ihtiyaca yönelik bilişim ürünleri desteği verilmesi ile birlikte yerinde teknik destek ve bakım hizmetleri de vermektedir.

YUCE GROUP Misyon olarak; Bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler ile güven sağlamış, kamu ve özel sektör tarafından bilinen ve tercih edilen bir bilgi teknolojileri çözüm ortağı haline gelmiştir. Kendisine duyulan bu güveni daha da ileri taşımak, yenilikçi projeler yaratmak, bilgi toplumu ve dijital dönüşüm süreci içerisinde Türkiye’nin rekabet gücünü ve refah seviyesini artırmak amacı ile uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile güçlü bir marka olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Whatsapp
Özcan YÜCE
Özcan YÜCE
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?